Hej! 

Cześć! Tutaj Sandra. Najlepszy fotograf ślubny i okolicznościowy z pasją do pięknych emocji i dynamicznych kadrów. Nie musicie być profesjonalną modelką czy profesjonalnym modelem, żeby wyglądać pięknie jak z Pinteresta. Od tego by poczuć się swobodnie macie mnie i moje zwariowane podejście do Was.

Zarezerwujcie termin już dziś, bo jutro może być za późno!
Punktowane rzeczy lepiej się czyta więc jedziemy z tematem:


 1. Rozmowa wstępna - to jest czas poświęcony Wam i Waszym potrzebom, dlatego rozmowa nie trwa 5 minut. Zależy mi na Was, serio. Chcę wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię, a będzie to wykonalne tylko wówczas, gdy mi zaufacie i powiecie o swoich radościach i obawach związanych z Wielkim Dniem. Uszykujcie się na ogromną dawkę pytań i analizę, ale spokojnie nie jesteście w stanie znać szczegółów na 1,5 czy 2 lata przed ślubem, dlatego tutaj porozmawiamy o Waszych wyobrażeniach, a na konkrety przyjdzie czas.
 2. Sesja narzeczeńska - to tutaj oswajacie się ze mną i moją pracą. Większość ma obawy przed "pozowaniem" przed aparatem, ale uwierzcie mi, że aparat nie ma tutaj żadnego znaczenia. Wasz lęk wynika z niewiedzy i nieświadomości tego co Was czeka. Tak szybko jak się pojawia tak szybko znika, bo sesja to lekka i przyjemna zabawa, w której jest więcej śmiechu niż pozowania. Dzięki niej na ślubie zapominacie o moim istnieniu.
 3. Organizacja - nie zastąpię wedding planera, ale staję na rzęsach i staram się pomóc z każdym problemem. Zdarza się, że pomagam w wyborze sukni ślubnej. Dzięki analizie Waszego dnia podczas rozmowy wstępnej macie obraz całości i łatwiej podejmujecie decyzje w różnych spornych kwestiach. Nic nie narzucam, bo to Wasz dzień, ale moje doświadczenie pomogło już w wielu kryzysowych sytuacjach, dlatego moje pary młode mają ze mną kontakt przez cały okres od zawarcia umowy co na pewno wyróżnia moją pracę i daje poczucie opieki.
 4. Przygotowania - to tutaj zaczynamy działać pełną parą. Tu tworzy się Wasza historia ślubna, ale NO STRESS to nie tak, że musicie wiedzieć co i jak. Jestem po to by Was pokierować i otoczyć maksymalnym wsparciem. Tak, ja wiem, że każdy ślub jest inny i że jadąc do Was nie wiem co i jak będzie, ale od tego macie moją wiedzą i doświadczenie, żebym pokierowała Wami jak najlepiej.
 5. Ślub - to ten moment kiedy macie prawo do pomyłki (chociaż nie polecam mylić imion :D). Macie prawo czuć się nieswojo, obco, dziwnie. Przecież to pierwszy dzień Waszego wspólnego nowego życia. Wszyscy na Was patrzą. Cieszą się i kibicują, ale emocje sięgają zenitu. Na ślubie każdy Wam podpowiada - nawet ksiądz! Wy oddajcie się sobie i trzymajcie się za rączki. Reszta nie należy do Waszych obowiązków.
 6. Pytania - pytajcie, pytajcie, pytajcie. Tak długo, aż dowiecie się wszystkiego co potrzebujecie. Naprawdę od tego jestem i nie musi być Wam głupio. Lepiej pytać niż później żałować.
 7. Wesele - powoli. Nie spieszcie się z wchodzeniem. Pierwszy taniec to nic złego. Większość par nie widzi nic po za sobą. Pamiętajcie konfetti, dym, bańki - wszystko jest piękne, ale wszystko z umiarem. Aparat to jednak tylko urządzenie. Zarówno ja jak i kamerzyści nie damy uchwycić odpowiedniego momentu jeżeli aparat zwariuje przy 3 tubach konfetti. Ciężki dym będzie lżejszy od rozpylanego w kółko dymu unoszącego się w górę. Czasami mniej znaczy więcej.
 8. Podziękowania i inne atrakcje - to ustalam z obsługą muzyczną i salą. Dodatkowe rzeczy, które wychodzą NAGLE z Waszej inicjatywy musicie przekazywać niestety sami, bo o ile nie problem zrobić zdjęcia ze spontanicznego wydarzenia o tyle mogę być na przykład w toalecie. :D
 9. Sesja podczas wesela - jest możliwa, ale zależna od warunków i przebiegu imprezy ZAWSZE.
 10. Życzenia - nie skupiam się na nich (zwłaszcza jeżeli będzie film), bo lepiej uwiecznić inne chwile chyba, że z góry ustaliliście z nami, że życzenia mają być.
 11. 1 fotograf z możliwością rozszerzenia o 2 fotografa - opcja 2 fotografów jest dostępna jeżeli uznam, że wesele jest na tyle rozbudowane lub jest tak ogromne, że przyda mi się pomoc. Informuje o tym długo przed czasem.
 12. Plener ślubny - gdziekolwiek chcecie na całym świecie. Im bardziej zwariowany tym lepiej. Niech Was poniesie wyobraźnia.
 13. Akcesoria - posiadam bańki mydlane, lampę pierścieniową do doświetlania różnych sytuacji, szlafroki dla Panny Młodej i Świadkowej, wieszaczki itp dla urozmaicenia zdjęć.


Dlaczego warto się ze mną spotkać?

Rozmowa nigdy nie jest zobowiązująca. Warto się spotkać, pogadać, wypytać i dopiero zdecydować.

Dajcie mi możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

Jeżeli czujecie, że nie nadajemy na tych samych falach to nie wybierajcie mnie na siłę. Jestem dla Was i musicie czuć, że dokonaliście dobrego wyboru w przeciwnym wypadku nie dacie z siebie tyle ile byście chcieli.


POZDRAWIAM WAS!

Na czym pracujemy?


APARATY:

Nikon Z7 II

Nikon D750

Nikon D810


OBIEKTYWY:

Sigma 35 f/1.4 ART

Nikkor 50 f/1.4​

Sigma 18-35 f/1.8 ART

Sigma 70-200 f/2.8

ŚWIATŁO:

Lampy reporterskie

Lampa pierścieniowa LED

Lampy studyjne Quantuum


Kursy i uprawnienia:


Akademia Fotografii w Warszawie

Kurs liturgiczny dla fotografów w Łodzi

Warsztaty fotografii ślubnej w Akademii Nikona

u Greg "Moment" Płaczek

Warsztaty "Wieczorna sesja plenerowa" w Poznaniu w Akademii Nikona

u Greg "Moment" Płaczek

Kurs "Jak pokonać stres w fotografii i efektywnie współpracować z trudnymi klientami."

Kurs "Wieloplanowość oraz kompozycja dobrego kadru"


Wyróżnienia:


 1. 2 zdjęcia zostały wyróżnione przez stronę https://prowedaward.com/

2. Jedno ze zdjęć trafiło na listę TOP czerwca na Portalu Wesele z Klasą.

3. Jedno ze zdjęć zostało wyróżnione przez Vogue

4. I miejsce w konkursie o wielokulturowości w Gnieźnie

5. Jedno ze zdjęć zostało wyróżnione i trafiło na kalendarz w konkursie zorganizowanym przez Dzielnicę Mokotów w Warszawie

6. Wyróżnienie. Pierwsza 30 z ponad 11 tyś artystów w 17 edycji konkursu "Portret 2020" zorganizowanym przez To Dobry Kurs.